ďťż

Forum eportal / Strona: omnie.php

photo

Niestety, reprezentanci niemieckiej organizacji WICKED eSports przegrywają swój ostatni grupowy mecz podczas ESWC Asia Masters i tak kończy się ich przygoda z tym turniejem. Grupa śmierci okazała się pechową akurat dla naszej "złotej piątki". Polacy zdołali wygrać jedno z trzech spotkań. Najpierw przegrywając z SK Gaming stworzyli sobie nie ciekawą sytuację, później jednak przypadło im grać z najsłabsza drużyną koszyka C Immunity, którą pokonali 16:8, po czym byli bliżsi wyjścia z grupy. W tym najważniejszym meczu, który gwarantowała awans do fazy play-off lepszymi okazali się Szwedzi z fnatic, wygrywając z WICKED 16:12.

WICKED [04:16] SK Gaming

Pierwsze spotkanie grupowe "złotej piątki" przeciwko SK Gaming nie było udane. Szwedzka formacja, wygrywając 16:4 zdeklasowała swoich przeciwników. Po tym meczu nadzieje polskich kibiców na awans WICKED do fazy play-off zniknęły.

WICKED [16:8] Immunity

Mapa de_inferno. Godzina ok. 11:40. Pierwsze rundy dla Australijczyków. Przy stanie 3:3 jeden z zawodników Immunity ma problemy z komputerem. Po krótkiej przerwie wszystko wraca do normy i Polacy wychodzą na prowadzenie. Później było już tylko lepiej i faworyci nie zawodząc swoich fanów wygrywają 16:8.

WICKED [12:16] fnatic

Spotkanie decydujące, o tym, która z drużyn wyjdzie z drugiego miejsca grupy C i tym samym awansuje do ćwierćfinałów turnieju. Po pierwszej połowie Szwedzi prowadzą 10:5. Mało kto wierzył, że WICKED odrobią straty. Jednak dobry początek drugiej części zadecydował o kilku kolejnych rundach na korzyść Polaków. Przy wyniku 11:10 zawodnicy fnatic jednak budzą się i oddają "złotej piątce" tylko jedną rundę. Mecz kończy się wynikiem 12:16. Gracze WICKED kończą swoją przygodę z ESWC Asia Masters.

Miejmy nadzieję, że kolejne występy Polaków w barwach niemieckiej organizacji będą lepsze.